دانستن زبان انگلیسی در حد بسیار خوب برای ورود به هر دوره تحصیلی در مالزی الزامی و حیاتی است. بدیهی است که بدون این قابلیت، امکان تحصیل، پژوهش، ارائه پروژه، مقاله نویسی و غیره برای دانشجو وجود نخواهد داشت و دانشجو نه به خاطر ندانستن مطالب علمی بلکه صرفاً به دلیل نداشتن دانش کافی زبان انگلیسی با افت شدید تحصیلی مواجه خواهد شد. از سوی دیگر زبان انگلیسی زبان علم و تجارت در دنیای امروز است. پس چه بهتر که با نگاه کردن به زبان انگلیسی به عنوان یک سرمایه ی مادام العمر، راه پیشرفت و ترقی چه در دوران تحصیل و چه برای کسب و کار و تجارت را برای خود هموارتر و آسان تر سازید.

دوره های زبان ارائه شده در کالج های زبان مالزی راهگشا و کلید حل مشکل شما در این موارد هستند. این دوره ها برای همه ی افراد قابل استفاده هستند؛ چه کسانی که صرفاً می خواهند در یک جامعه انگلیسی زبان زندگی روزمره داشته باشند، چه کسانی که از انگلیسی به عنوان زبان تحصیل و پژوهش استفاده می کنند و چه کسانی که علاقمندند تجارت و کسب و کار موفق تری داشته باشند.

متاسفانه در ایران فقدان جدی آموزش صحیح و حرفه ای زبان انگلیسی  وجود دارد. آموزشگاه های زبان بسیاری در ایران کلاس زبان انگلیسی، آموزش آیلتس، آمادگی تافل و غیره را برگزار می کنند اما ساعات کم این کلاس ها، قرارنداشتن فرد در محیط انگلیسی زبان و در نتیجه فراموشی سریع مطالب کلاس و استفاده نکردن از آموخته ها، همه و همه منجر به بی فایده شدن این دوره ها شده اند. علاوه بر اینها اغلب آموزشگاه های زبان انگلیسی داخل ایران به دلیل عدم ارتباط مداوم با دنیای بیرون از روشهای آموزشی نه چندان پیشرفته و نسبتاً قدیمی استفاده می کنند که تجربه ی مطلوب و آسانی را برای دانشجو رقم نمی زند.

دوره های زبان انگلیسی در مالزی با بهره گیری از اساتید خبره، از تنوع بالایی برخوردارند و تقریباً نیاز هر کسی را می توانند پاسخ دهند. وجه مشترک دوره های آموزش زبان انگلیسی معرفی شده در ایران ایندیا این است که اولاً، کلیه ی این دوره ها به صورت فشرده و تمام وقت برگزار می شوند و شامل حداقل 5 روز کلاس در هقته و روزی 4 تا 5 ساعت آموزش می باشند. در کنار این، محیط چند ملیتی این کلاس ها باعث می شود دانشجویان در کلاس زبان مجبور باشند از آموخته های خود برای برقراری ارتباط با هم کلاسی ها و استاد بهره بگیرند. به علاوه، آموزش زبان انگلیسی این جا تنها به کلاس درس ختم نمی شود و پس از ساعات درسی محیط پیرامون از فروشگاه و مغازه و خیابان گرفته تا همسایه و تلویزیون و پستچی و نگهبان ساختمان آموزشگاه بزرگتری برای شما می سازند که در تمام مدت ذهن شما را با زبان انگلیسی درگیر می کند و اجازه ی فراموشی مطالب را به شما نمی دهد.

اگر می خواهید زبان انگلیسی را مطابق با نیازهای خود در سطحی عالی در مالزی بیاموزید، در تماس با مشاور خود در ایران ایندیا شرایط شخصی و هدفتان از آمدن به مالزی را برای او توضیح دهید تا او کالج زبان مناسب را برای شما مشخص و معرفی کند. دوره های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته، دوره های آموزش آیلتس همراه با خدمات ثبت نام امتحان آیلتس، دوره های آمادگی تافل، دوره های مکالمات روزمره انگلیسی، دوره های زبان کارشناسی ارشد و دکترا، از کلاس های مختلف قابل استفاده در مالزی هستند.